30 års erfarenhet - längst i branschen!

Vi finns här för dig

Hos oss får du personlig kontakt, från första mötet till uppföljningen efter genomförandet.

Kenneth Rising

VD/Projektledare

073 082 24 24

kenneth.rising@avhuset.se

Gittan Blomqvist

Administration/Hyra

08 562 224 44

gittan.blomqvist@avhuset.se

Andreas Weis

Projektledare/AV-Tekniker

073 682 24 25

andreas.weis@avhuset.se

Christian Hagen

AV-Tekniker

073 682 24 26

christian.hagen@avhuset.se

Mikael Romell

AV-Tekniker

073 682 24 47

mikael.romell@avhuset.se

Joakim Ekstrand

AV-Tekniker

073 682 24 23

joakim.ekstrand@avhuset.se

Mathias Nordlander

AV-Tekniker

073 682 24 29

mathias.nordlander@avhuset.se

Sascha Mösle Hughes

AV-Tekniker/Service

073 682 24 12

sascha@avhuset.se

Kontakta oss

Begär en kostnadsfri offert eller ställ en enkel fråga. Inga uppdrag är för stora eller små!